Vodní turistika 9.M

19.6.2026 |  Mgr. Antonín Švarc

Naše třída využila slunečného počasí a vydala se opalovat na řeku Otavu.

Vodní turistika 9.M

Jeden z posledních společných zážitků jsme uskutečnili ve dnech 16. - 17. 6. 2026. První den jsme se vydali vlakem do Sušice, odkud už jsme na lodích dopluli až do Střelských Hoštic. Cesta byla dlouhá, ale potkalo nás při ní spousta radostných událostí, a tak nam i rychle utekla. Někteří z nás se plavili poprvé v životě, ale našli si k této aktivitě hbitě cestu.

Pro přespání jsme zvolili kemp v Kozlově, kde je nádherné prostředí a dobré občerstvení. Večer jsme nemohli opomenout rozdělání ohně a přípravu nejrůznějších pochoutek. Noc nám sice propršela, ale ráno nás opět vítalo sluníčko. Tělo nás už mírně bolelo, ještě aby ne po takovém výkonu. Byli jsme ale dobře naladěni pro další dobrodružství.

Cesta ze Střelských Hoštic do Strakonic byla sice stejně dlouhá, jako předchozí den, ale jako již zkušení vodáci jsme ji zdlolali o mnoho rychleji. Našla se tedy spousta času pro vodní bitvy a radovánky. Celej výlet byl prostě epesrádes skvělej. Bude to pro nás krásná vzpomínka, kterou máme i zaznamenanou na videu tak, abychom si ji mohli kdykoli připomenout.

 

Antonín Švarc a Petra Němejcová

Sdílet  

Třídní učitel

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies