Vodní turistika 9.M
Naše třída využila slunečného počasí a vydala se opalovat na řeku Otavu.
Naše třída využila slunečného počasí a vydala se opalovat na řeku Otavu.
Slunečné počasí, venkovní hřiště a napínavé volejbalové souboje – takový byl letošní turnaj devátých tříd.
Při dnešním slunečném dni jsme měli tu možnost seznámit se s historií rýžování zlata na Otavě. Samotný proces jsme si také vyzkoušeli.
Dnes jsme s naší třídou 9.M vyrazili prohloubit své znalosti v oblasti politických režimů minulého století.
V pondělí 30. 3. 2026 se naše třída 9.M vydala do Prahy za poznáním lidského těla.
V předvánočním čase se u nás již tradičně koná volejbalový turnaj, který i letos přinesl spoustu energie, radosti a povedených sportovních momentů. Ani letošní ročník nebyl výjimkou — během celého dne panovala příjemná sportovní atmosféra plná nasazení i fair play.
V úterý 21.10. 2025 jsme se s naší třídou vypravili do Domu kultury ve Strakonicích.
3.9. strávila třída 9.M hodinu zeměpisu na školní zahradě za účelem plnění otázek opakovacího kvízu. K jeho vyplnění užívali žáci tablety, kde si pomocí čtečky QR kódů postupně odkrývali otázky rozmístěné po školní zahradě.
3. kolo v Radomyšli přineslo napínavé souboje.
Ve středu ráno se parta 16 odvážlivců z 8. a 9. ročníku a dva odvážlivci z pedagogického sboru vydali na svých dvoukolých ořích na cyklisticko turistický výcvikový kurz do Střelských Hoštic.
Dívky z 8. a 9. tříd reprezentovaly školu na krajském kole ve volejbale.
Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies