Sportujeme, soutěžíme a jde nám to

29.2.2024 |  Mgr. Josef Němec sport

Únor pro nás byl ve znamení sportu. Byli jsme součástí dvou míčových turnajů, a to v házené a ve florbale. A pozor, zacinkalo to.

V úterý 20. 2. 2024 se v obloukové hale ve Strakonicích konalo okresní kolo dívek i chlapců v házei né. Turnaje se celkem zúčastnilo 7 družstev, a to 2 dívčí a 5 chlapeckých. Za chlapce soutěžil Eliáš Kubíček a Jan Rybáček a společnými silami pomohli vybojovat krásné 3. místo. Tým dívek obohatila Eliška Hokrová, která i s dalšími dívkami postupuje na krajské kolo, neboť na turnaji zvítězily

Naopak ve středu 21.2. se v obloukové hale ve Strakonicích uskutečnilo okresní kolo chlapců ve florbale. Naši třídu reprezentovali Eliáš Kubíček, Vašek Lácha a Honza Rybáček, kterým se povedlo dovést tým k celkovému vítězství, a to nejen proti finálovému zápasu proti Gymnáziu Strakonice.