Školní výlet Tábor

18.6.2026 |  Mgr. Kateřina Brabcová

Dne 18. června vyrazili žáci 6.D na výlet. Navštívili jsme druhé největší město Jihočeského kraje Tábor. Nejprve jsme si vyrobili dárečky z marcipánu v Muzeu čokolády, poté jsme si prošli centrum města. Odpoledne jsme zakončili v Jump Aréně. 

Školní výlet Tábor

Třídní učitel

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies