Školní výlet Tábor
Dne 18. června vyrazili žáci 6.D na výlet. Navštívili jsme druhé největší město Jihočeského kraje Tábor. Nejprve jsme si vyrobili dárečky z marcipánu v Muzeu čokolády, poté jsme si prošli centrum města. Odpoledne jsme zakončili v Jump Aréně.