Štafetový pohár - okresní kolo

24.4.2023 |  Mgr. Ilona Prušáková 1. stupeň2. stupeňsport

V pátek 21.4. jsme se zase po roce zúčastnili závodu štafet. Běželo se 8 x 100 m 1. - 3. tříd, 8 x 100 m 4. - 5. tříd, 8 x 200 m A smíšených štafet 1. - 5. tříd a 8 x 200 m B smíšených štafet 1. - 5. tříd.

Mladší štafeta běžela ve složení: 3. A Barbora Šefčíková, Julie Žáková, Martin Mrázek, Jan Sklář, Martin Zoubek, 3.C Ema Chvostová, Vanesa Šímová,  3.D Tereza Glazunovová, Sebastian Chalupný.

Starší štafeta byla poskládána z: 4. A Šimon Šťastný, 4.C Eliška Frková, Agáta Soukupová, David Částka, 4.D Eliška Halounová, Roman Peterka, 5. A Julie Fiche, Jan Jůzek, 5.B Marie Sedláčková.

Mladší štafetě na 100 m a smíšené štafetě B na 200 m se podařilo zvítězit a další dvě štafety si doběhly pro krásné 2. místo.

Po součtu všech časů jsme se celkově umístili na 2. místě a budeme věřit, že čas, který byl poměrně rychlý, bude stačit na postup do krajského kola, které se bude konat 10.5. v Českých Budějovicích.

Vedle běžecké štafety žáci soutěžili v hodu medicinbalem a skoku z místa. I na tomto poli si děti vedly skvěle a obsazovaly stupně vítězů.

Skok z místa: 2. místo B. Šefčíková, 1. místo M. Zoubek, 3. místo J. Sklář, 1. místo M. Sedláčková, 2. místo E. Frková

Hod medicinbalem: 1. místo T. Glazunovová, 3. místo V. Šímová, 1. místo M. Zoubek, 3. místo S. Chalupný, 2. místo M. Sedláčková, 3. místo A. Soukupová, 3. místo D. Částka

Velké poděkování patří pořadatelce okresního kola, paní učitelce Petře Němejcové, paní zdravotnici Jiřině Zichové a panu asistentovi Antonínu Švarcovi. Velkou podporou a pomocí byla také třída 9. M.

A všem závodníkům moc děkujeme za výborné výsledky, snahu a reprezentaci školy.