Florbalový turnaj dívek

8.4.2024 |  Bc. Antonín Švarc 2. stupeňsport

Dne 5.4. 2024 se v obloukové hale ve Strakonicích uskutečnil florbalový turnaj dívek III. kategorie. Soutěže se zúčastnilo 8 týmů základních škol napříč naším okresem.

V pátek ráno se sešla všechna družstva v obloukové hale ve Strakonicích a po úvodním zahájení mohly začít první zápasy. Hrálo se na dvou hřištích ve formátu 3+1, padalo tedy mnoho gólů a bylo se na co dívat.
Dívky z Dukelky se probojovaly napříč první skupinou až do semifinále, kde narazily na tým Gymnázia. V semifinále jsme bohužel podlehli, ale neztráceli jsme hlavu a těšili se na zápas o 3. místo. V tom jsme se postavili proti vynikajícímu týmu ZŠ Peděbradova, který ve své úvodní skupině zazářil.
Po prvních minutách jsme šli do vedení, nicméně Poděbradka posléze vyrovnala, a tak musely holky zabrat. Po prvním poločase jsme šli na přestávku ve vedení 2:1. Druhý poločas již Dukelka plně ovládla a zvítězila v zápase o 3. místo 5:1.
Tímto děkuji všem zúčastněným a gratuluji jim.