ZŠ Dukelská ovládla okresní kolo MO

2.2.2024 |  Mgr. Luděk Mráz 2. stupeň

Ve středu 24.1. se na naší škole konalo okresní kolo matematické olympiády kategorie Z9 pod záštitou paní učitelky Mgr. Jany Novákové. 

ZŠ Dukelská ovládla okresní kolo MO

Při řešení 4 úloh si nejlépe vedli Richard Kozák a Lukáš Pojsl (oba 9.M), kteří shodně získali 21 bodů a celou soutěž ovládli. Pochvalu si určitě zaslouží i Viktorie Obendraufová (5. místo, 9.M), Anastázie Rozhonová (7. místo, 9.M) a Gabriela Hynková (8. místo, 9.M), neboť se staly úspěšnými řešitelkami.

Všem učastníkům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Za vyučující matematiky Mgr. Luděk Mráz

Soubory ke stažení

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies