Z Dukelky až na republikové finále

28.6.2023 |  2. stupeňsport

Florbalisté naší školy dosáhli velkého úspěchu, bezmála z tisíce týmů se umístili na nádherném čtvrtém místě z celé České republiky.

Z Dukelky až na republikové finále

Pánové se z okresního kola probojovali na krajské kolo v Jindřichově Hradci, kde byli opět nejlepším týmem. Nechali za sebou všechny soupeře a bylo tak jasné, že se porveme v plzeňské aréně Lokomotiva o kvalifikaci na republikové finále.

V Plzni nám stál v cestě tým rokycanských florbalistů, které jsme po tvrdém boji plném trestných minut na straně soupeřů převálcovali jasným výsledkem a právem jsme si zajistili postup do bojů o nejlepší tým v Česku.

Republikové finále se konalo opět v Jindřichově Hradci.  Hrálo se ve dvou dnech v místní sportovní hale.

První den probíhal boj ve skupinách. Dukelka postoupila z druhého místa do semifinále, kde narazila na tým Bohosudova. Tým z Teplicka byl nad naše síly. I když  jsme byli celý zápas lepší a hrálo se převážne na soupeřově polovině, na nájezdy byl šťastnější Bohosudov. Nezbývalo tak nic jiného, než se utkat o třetí a čtvrté místo za mne s nejlepším týmem celého turnaje z České Lípy, který byl bohužel také nad naše síly. Pomyslná bramborová medaile tak putovala v úmorném horku do Strakonic.

Chtěl bych moc poděkovat celému týmu ve složení: Vojtěch Vancl, Daniel Kub, Václav Sládek, Richard Kostlivý, Vladislav Babinski, Tomáš Vopalecký, Václav Kotrc, Tadeáš Němejc, Vítek Mikeš, Matěj Peleška, Matthew Fiche, Alexandr Nedopil, Martin Plášil, Hubert Bayernheimer za předvedené výkony a hru. Samozřejmě velký dík patří i fanouškům, kteří nás podpořili z řad žáků i učitelů v Jindřichově Hradci, a skvělé zdravotnici J. Zichové za ošetřování nejen fyzických bolístek.

Odkaz na foto z finále zde: https://gd.dastax.cz/9f15a142188/

BYLÁ TO PARADNÍ JÍZDA, BORCI !!

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies