Výsledky školního kola chemické soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR 2022/2023

7.11.2022 |  Mgr. Kateřina Brabcová 2. stupeňchemie

Dne 2. listopadu proběhlo na naší škole školní kolo soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR 2022/2023. Do soutěže se zapojilo celkem 41 žáků napříč všemi devátými ročníky.  Úkolem bylo zvládnout písemný test, který obsahoval 6 úloh zaměřených na chemické značky, vzorce, základní pojmy a výpočty.

Výsledky školního kola chemické soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR 2022/2023

Nejlepším mladým chemikem ZŠ Dukelské se stal Filip Poisl z 9. B, který neztratil ani bodík a získal plný počet, tedy rovných 60 bodů. Na druhém místě se umístila mladá chemička Marika Kouřimová z 9. M, která získala 49 bodů, třetí místo pak těsně vybojoval Filip Korec také z 9. M, který obdržel 46 bodů. Jen s rozdílem jediného bodu za ním zaostal Tomáš Vlastník rovněž z 9. M s 45 body.

Všem soutěžícím děkujeme za účast, postupujícím třem žákům gratulujeme- Přejeme jim mnoho úspěchů v krajském kole, které se uskuteční v týdnu od 12. do 16. prosince 2022 v laboratořích SŠO České Budějovice.

 

Mgr. Kateřina Brabcová, Mgr. Pavlína Bernadová

Fotogalerie

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies