Stříbrný úspěch dívek na krajské atletice

29.5.2023 |  Mgr. Petra Němejcová 2. stupeňsport

Ve čtvrtek 25. 5. 2023 se konalo krajské kolo Poháru rozhlasu. Do něj se vítězstvím v Blatné probojovaly naše mladší dívky (6. a 7. třída). Tentokrát jsme se vydaly do Tábora, kde nás přivítal nádherný stadion. Moc se nám celé sportovní zázemí líbilo a navíc závodní den provázely ideální slunečné podmínky. Radost sportovat.

Stříbrný úspěch dívek na krajské atletice

Své dovednosti poměřily dívky v šesti disciplínách: 60 m, 600 m, skok vysoký, skok daleký, hod kriketovým míčkem a štafeta 4 x 60 m. Na individuální pomyslné stupně vítězů vystoupala Viktorka Samcová (7. A), která výkonem 43,66 m skončila na 2. místě v hodu kriketovým míčkem. Další umístění nebyla sice medailová, ale naše dvě bodující dívky v disciplíně byly zpravidla vždy v první desítce, čímž nám bodíky pěkně přibývaly. O to se dále zasloužily: Denisa Nárovcová, Lucie Němejcová (obě 6. B), Beáta Brandová, Eliška Hokrová, Andrea Vlčková (všechny 6. M), Linda Kůrková, Šárka Slavíková (obě 7. A), Julie Bartáčková (7. C), Linda Šuláková (7. D).

Až do samotného konce jsme byly napnuté, jak to vlastně dopadlo. Při závěrečném vyhlášení výsledků jsme zbystřily, když jsme až do čtvrtého místa nezaslechly Dukelskou. To už se dívky týmově držely a ani nedýchaly. Neskutečný výkřik a jásot nastal při sprintu na stupně vítězů, a to na výborné 2. místo za 4944 bodů.

Děkuji všem za maximální nasazení, bojovnost, předvedené výkony a vynikající reprezentaci naší školy. Moc gratuluji a přeji, ať to běhá, skáče a háže i nadále.

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies