Střelské Hoštice zažily MaSo

17.5.2024 |  Mgr. Josef Němec 2. stupeňsportmatematika

Rok se s rokem sešel a naši žáci z matematických tříd se sjeli do Školy v přírodě ve Střelských Hošticích, aby se společně ponořili do tajů matematiky a přírodovědných předmětů.

Střelské Hoštice zažily MaSo

Naše třída ve středu 15. května vyjela od školy na kole se třídou 9.M, poznala krásy Strakonicka a po vydatném obědě strávila společný čas sportovními aktivitami u vody a fanděním našemu týmu v hokeji.

Druhý den probíhala individuální soutěž během stravování a dopolední individuální soutěž v matematických úlohách, kde se třeba dařilo naší Beátě, Denisce i Danovi. Pak nás čekalo sestavování týmů. Každý tým se skládal z několika šesťáků a sedmáků. Společně pak v týmech řešili odpolední únikovou hru po okolí, která ukázala, jaké vědomosti, dovednosti i týmové zkušenosti mají.

Ačkoliv nejúspěšnější tým na body byl z devátých a osmých tříd, v naší kategorii to na prvních třech místech dopadlo následovně:

3. místo s 3450 body tým s naším Tadeášem a Tomášem + Daniel, Samuel ze 6.M;

2. místo s 3589 body tým s naším Danem, Markem + Kuba, Vojta ze 6.M;

1. místo s 3653 body a nehynoucí slávu tohoto ročníku tým s naším Eliášem a Honzou + Adam a Pepa. ze 6.M.

Večer nás čekal ještě rychlý cyklo přesun domů, abychom byli v plné síle připraveni na Dračí lodě.

Josef Němec

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies