Soutěž v recitaci III. a IV. kategorie

19.2.2023 |  Mgr. Martina Švárová 2. stupeňčeský jazyk

Dne 15. 2. proběhlo na naší škole školní kolo soutěže v recitaci ve III. a IV. kategorii. Soutěžící se velmi snažili a předvedli krásné výkony. Komise to neměla lehké.

Soutěž v recitaci III. a IV. kategorie

 

Do okresního kola, které se bude konat 10. 3. v DDM Strakonice, postoupili - za III. kategorii (6. a 7. třída) Beáta Brandová ze 6. M a Filip Horejš ze 7. A. Za IV. kategorii (8. a 9. třída) postupují dvě dívky, Šarlota Harajdová z 9. C a Tereza Lexová z 9. D. Všem soutěžícím za jejich výkony děkujeme. A postupujícím přejeme mnoho úspěchů v kole okresním.

Martina Švárová, Martina Jílková

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies