Skvělé třetí místo v krajském kole konverzační soutěže v německém jazyce

20.3.2023 |  Mgr. Kateřina Brabcová 2. stupeňněmecký jazyk

V pondělí dne 20. března 2023 se v budově DDM v Českých Budějovicích konalo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce. Naši školu reprezentovala žákyně 9. M Marika Kouřimová. 

Skvělé třetí místo v krajském kole konverzační soutěže v německém jazyce

Nic neponechala náhodě a na soutěž se pečlivě připravila. Trénovala tvoření rozhovorů, popisy obrázků, slovní zásobu, povídání na vybraná témata, gramatické jevy a mnoho dalšího. A vyplatilo se to.

Svým famózním výkonem okouzlila porotu a vysloužila si krásné 3. místo. Ráda bych za všechny němčináře Marice touto cestou pogratulovala a popřála mnoho dalších úspěchů. Je vidět, že výuka němčiny na základní škole rozhodně má své místo. Doufám, že se to v budoucnu nezmění.

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies