POLOLETNÍ TURNAJ VE FUTSALU pro žáky ZŠ

28.1.2024 |  Mgr. Josef Němec 2. stupeňsport

Ve čtvrtek 01.02.24 proběhne tradiční pololetní turnaj ve futsalu, kdy proti sobě stanou týmy devátých tříd (ve velké tělocvičně). Hraje se 4 x 4.

POLOLETNÍ TURNAJ VE FUTSALU  pro žáky ZŠ

Začátek je naplánován v 10:40 hodin ve velké tělocvičně, přepokládaný konec kolem 13:15 hodin. Každé utkání se bude hrát 2 x 5 minut. Přestávka 1 minuta.

Po 5 faulech družstva /vždy se vztahuje na poločas/se za každý další následující faul provádí penalta z předem určeného místa.

Po skončení turnaje odcházejí žáci společně na oběd a vracejí se zpátky do výuky dle rozvrhu na 7. a 8. vyučovací hodinu.

Soupisku, která může mít 4-6 hráčů, odevzdávejte do středy 31.1.2024 do 13:00 hodin panu učiteli Petru Martínkovi.

Těším se na vaši týmovou bojovnost a hru „fair play“.