Pěšky do školy

19.9.2023 |  Mgr. Ilona Prušáková 1. stupeň2. stupeň

Naše škola se přihlásila do projektu Pěšky do školy. V tomto týdnu se snažíme dostat do školy jiným způsobem než autem.

Pěšky do školy

Zatím se nám to daří a máme za sebou i první doprovodnou akci, která byla zaměřena na bezpečnost při cestě. Do projektu nás zaregistroval pan učitel Luděk Mráz, třídní učitel 9.C, se kterou budeme mít v pátek společnou akci. Třídy  5.C a 9.C si pro sebe připraví vzájemně úkoly a kvízy. Moc se těšíme.

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies