Krabice od bot - dobří andělé mezi námi

1.12.2022 |  Mgr. Zuzana Dvořáková 1. stupeň2. stupeň

Ve čtvrtek 1.12.skončila u nás na škole tato charitativní akce, ke které jsme se letos poprvé připojili. 

Krabice od bot - dobří andělé mezi námi

Čekalo nás nejen přemýšlení, shánění, dolaďování a balení, ale také zamyšlení, uvědomění si mnohého a vděčnost. Zejména vděčnost za náš život, za vše, co máme, za naše blízké a za dostatek, ve kterém žijeme. Dnes jsme naložili všechny nashromážděné dárky, za kterými se budou odvíjet mnohdy nelehké příběhy. Obrovský dík patří všem třídním učitelům, kteří namotivovali své žáčky a vzniklo z toho neuvěřitelné množství nádherně zabalených krabic, které dávají jasnou zprávu - Osud potřebných nám není lhostejný. Dobro a láska mezi lidmi jsou (jen jsou možná občas trochu skryty). Děkujeme moc všem malým i velkým andělům a andělkám z naší školy za to, že o letošních Vánocích bude pod vánočními stromky o mnoho úsměvů a důvodů k radosti více.

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies