Fere Angeli a žáci naší školy

20.4.2023 |  Mgr. Hana Vojtová 2. stupeň

Dne 19.4. 2023 se v kostele v Paštikách uskutečnil charitativní koncert dětského  pěveckého  sboru Fere Angeli ze Strakonic, který vede sbormistryně paní Mgr. Marcela Miková. Ve sboru zpívají i žáci naší školy a na jejich výkony můžeme být právem pyšní. Koncert zahajovaly svým výjimečným zpěvem čtyři sólistky a byl to opravdu zážitek. Tři z nich jsou naše žákyně. Veronika Kreizlová, Sofie Kotrchová a Adriana Voláková. Ve sboru z naší školy zpívají, kromě již zmiňovaných děvčat, i další žákyně a žáci naší školy. Kamila Burianová, Vanesa Volfová, Viktorie Obendraufová, Alžběta Holá, Vlastimil Vokroj a Jan Oberpfalzer.  Koncertu se jako host zúčastnila a několik písní zazpívala, sama, zpěvačka Bára Basiková, která s sebou přivezla i herečku a začínající zpěvačku Kláru Pollertovou-Trojanovou. Bára Basiková si poté zazpívala několik písní i s celým sborem Fere Angeli.

Část peněz získaných od návštěvníků koncertu bude věnována na léčbu dvou konkrétních dětí a zbytek na opravu kostela.

Žákyně a žáci z naší školy pomáhají dobré věci a za to jim patří poděkování s přáním, aby všechny jejich koncerty dopadly na výbornou, stejně jako ten v Paštikách.

Děkuji za pozvání.

Mgr. Hana Vojtová

Fere Angeli a žáci naší školy

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies