Dukelská ve víru modernizací (aktualizováno 21. 8. 2023)

21.8.2023 |  Mgr. Rudolf Prušák rekonstrukce

Vážení žáci, rodiče a zaměstnanci,

jak už jste jistě zaslechli, naše škola prochází o prázdninách velkolepými změnami. Ano, pracujeme naplno, a to nejen v budově školy, ale i na venkovním areálu! Rád bych vás seznámil s tím, co se aktuálně odehrává za zdmi a ploty naší školy a jaké úžasné modernizace a opravy na vás po prázdninách čekají.

Dukelská ve víru modernizací (aktualizováno 21. 8. 2023)

Směrem k moderním změnám: Co všechno můžete očekávat?

  1. Výměna oken na jihozápadní straně a schodištích: Okna na jihozápadní straně budovy, na schodištích a v suterénu školy procházejí radikální proměnou. Zatímco nová okna sníží energetickou náročnost budovy a zpříjemní klima uvnitř tříd, tak nové parapety a žaluzie dodají interiéru čistý a moderní vzhled.

  2. Nový tartanový povrch atletického oválu se čtyřmi drahami: Naši sportovní nadšenci se mohou těšit na nový atletický ovál. Tento ovál bude mít nejen nový tartanový povrch, ale také čtyři dráhy pro sprinty a speciální sektor pro skok vysoký. Kompletně bude revitalizován i travnatý povrch fotbalového hřiště. Rekonstrukce oplocení zase zajistí větší bezpečnost a útulnější atmosféru sportoviště.

  3. Modernizace výtahu a zpřístupnění šaten: Ano, výtah bude vystřídán za moderní model, který navíc poprvé umožní přístup i do šaten v hlavní budově. Výtah bude podpořen z IROP částkou 950 000 Kč. Podrobnosti zde.
  4. Modernizace elektroinstalace: Hlavní budova školy prochází rekonstrukcí elektroinstalace v šatnách, na schodištích a v suterénu školy. Šatny školy budou nově vymalovány a bude vyměněna část šatních skříněk.

Abyste mohli být součástí této pozoruhodné proměny, připravil jsem pro vás fotogalerie, které vám umožní sledovat průběh prací a změn. Odkazy na fotogalerie naleznete níže a budu je pravidelně aktualizovat.

Mgr. Rudolf Prušák, ředitel

 

 

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies