Dukelka opět zazářila v Čestickém bramboru

21.11.2023 |  Mgr. Martina Jílková 2. stupeňčeský jazyk

Každý podzim je na Dukelské ve znamení výtvarného a literárního tvoření na soutěž Čestický brambor. Ty nejlepší práce jsou následně poslány, aby se utkaly o medaile s těmi dalšími z jiných škol z celého okresu. I letos naši žáci dokázali, že jim to výborně píše i skvěle maluje.

Dukelka opět zazářila v Čestickém bramboru

Ve výtvarné části v kategorii 1. a 2. tříd vyhrál Václav Jäger z 2.D, v kategorii 6. a 7. tříd obsadila Viktorka Dostálová ze 7.A rovněž 1. místo a na bronzové příčce stanula Pavla Kučerová ze 7.C.

Ve výtvarných skupinových pracích obsadily úžasné 1. místo Sára Ducháčová a kolektiv ze 7.A a 3. místo Lucie Bischofová a kolektiv ze 6. C.

Ještě o něco úspěšnější byla pro nás literární část. V kategorii poezie 6. a 7. tříd získaly zlato Michaela Císařová ze 7. M a bronz Elena Chumová ze 6. B. V kategorii 8. a 9. tříd kralovala na nejvyšším stupínku Anastázie Rozhonová z 9. M.

V próze v 6. a 7. ročnících brala stříbro Linda Josefusová ze 7. D. V kategorii 8. a 9. tříd se na skvělém 1. místě usadila Barbora Kovářová z 8.M následovaná stříbrnou Viktorií Obendraufovou z 9.M.

Všem úspěšným medailistům patří naše srdečná gratulace a velké díky za skvělou reprezentaci naší školy.

M. Jílková a vyučující českého jazyka a výtvarné výchovy 

 

 

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies