DEN ZEMĚ – CEV Podskalí – 2. stupeň

1.5.2023 |  Mgr. Pavlína Bernadová 2. stupeňpřírodopis

Dne 20. dubna 2023 pořádalo Centrum ekologické výchovy Podskalí vědomostní soutěž DEN ZEMĚ.

DEN ZEMĚ – CEV Podskalí – 2. stupeň

V II. kategorii (6. a 7. třída) soutěžilo za naši školu 8 dvoučlenných hlídek. Nejlepšího umístění dosáhla hlídka ve složení Cháberová Eliška a Šímová Viktorie ze 6. B. Děvčata obsadila krásné 11. místo. Do III. kategorie (8. a 9. třída) se zapojilo za naši školu 5 dvoučlenných hlídek. Nejlepšího umístění, a to 7. místa, dosáhla hlídka ve složení Holá Alžběta a Řeřichová Anna z 8. M. Všem zúčastněným děkuji za reprezentaci školy a blahopřeji k dosaženým výsledkům.

Pavlína Bernadová

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies