Bronzový zápas v Radomyšli

26.6.2024 |  Mgr. Josef Němec 2. stupeňsport

Poslední kolo volejbalového turnaje v mixech (tři dívky a tři chlapci v týmu) proběhlo na antukových hřištích v Radomyšli. Poprvé hra venku, neustálé slunce a vítr udělal v zápasech své. Do čtvrtého kola jsme nastupovali jako favoriti z prvního místa. Na této pozici jsme byli od druhého kola a čekalo se od nás, že nás jen tak nikdo nesesadí. Jenže přišlo ale!

Bronzový zápas v Radomyšli

V prvním zápase se projevilo, jaký nezvyk pro nás je změna povrchu. Stačilo málo a hned v úvodu jsme nedokázali nahrát vítězný stav 20 bodů za set dříve než soupeř. Získali jsme se ZŠ Povážská remízu a bod.

Našimi rivaly ze ZŠ FLČ jsme se střetli v druhém zápase, ne však úspěšně. Chyběla nám bojovnosti i potřebné body. Podobně toho využil tým ze ZŠ Volyně. Jako kdybychom chvílemi neuměli základní věci, neboť každé chybky soupeř využil. To mělo za následek opět stav 0:2 na sety v náš neprospěch.

Až v posledním zápase jsme si hru užili, našli jsme síly a uzmuli poslední bod v remíze se ZŠ Radomyšl.
Kvalitní volejbal předvedly všechny týmy i naše hráčky (V. Samcová z 8.A;. K. Jedličková z 8.B; A. Krásová z 9.B a V. Volfová z 9.M) a hráči (N. Rajdoš z 9.B; D. Častoral a D. Steiner, oba z 9.A; M. Vaněček z 9.B).

I když jsme nakonec přivezli bronzový pohár, život jde dál a třeba příště při nás bude stát větší štěstí.

Celkové pořadí po čtyřech kolech viz tabulka

Josef Němec

 

Fotogalerie

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies