Běh při Otavě

11.10.2022 |  Mgr. Ilona Prušáková 1. stupeň2. stupeňsport

V pátek 7.10. se sportovci naší školy zúčastnili závodu Běh při Otavě. Tento závod je pořádán v areálu školy v přírodě ve Střelských Hošticích. Letošní účast byla rekordní. Ze ZŠ Dukelské jelo neuvěřitelných 62 sportovců. Všichni si zaslouží obrovskou pochvalu, protože místo pátečního volného odpoledne si jeli zaběhat a reprezentovat tak svoji školu.

Velký dík patří opět organizátorům soutěže, kteří zajistili hladký průběh závodů a velmi hezké ceny pro všechny účastníky běhu.

A naše úspěchy?

1.místo ve své kategorii si vybojovali Vítek Pechlát z 2.B (400 m), David Částka ze 4.C (680 m) a Tadeáš Němejc z 9.D (1200 m).

2.místo obsadili ve své kategorii Vojtěch Pichlík z 2.B (680 m), Julie Fiche z 5.A (800m), Sebastian Reindl z 5.D (800 m) a Matthew Fiche z 9.D (1200 m).

3.místo získal Marek Chvosta ze 6.M (800 m).

Všem účastníkům závodů blahopřejeme, protože i další naši závodníci obsazovali velmi hezká umístění a obstáli tak v konkurenci 171 závodníků. Přejeme mnoho dalších úspěchů ve sportu.