Loučili jsme se v Dražejově .... :-) :-)
Naše třídní rozlučka proběhla Na Myslivně v Dražejově - dort, opékání špekáčků, hry a koupačka v řece, písničky na přání a úžasné taneční překvapení našich tří děvčat - moc jsme si to užili !!!
Velkou radost nám také udělala účast rodičů - moc děkujeme !!!