Centrum ekologické výchovy
Dne 18. 6. jsme byli v Centru ekologické výchovy na Podskalí. Rozloučili jsme se s pátým ročníkem prohlídkou zvířátek, která jsme si mohli pohladit, zahráli jsme si hry, pochutnali jsme si na buchtách od maminek a babiček a nechyběla ani zmrzlina. Maminkám a babičkám moc děkujeme.