Vycházka
V úterý 2. 6. 2026 jsme se vydali na vycházku po Strakonicích a okolí. První hodinu jsme zazpívali písničky a zarecitovali básničku pro ostatní druháky a poté jsme vyrazili. Dali jsme zmrzku a bylo nám fajn.

V úterý 2. 6. 2026 jsme se vydali na vycházku po Strakonicích a okolí. První hodinu jsme zazpívali písničky a zarecitovali básničku pro ostatní druháky a poté jsme vyrazili. Dali jsme zmrzku a bylo nám fajn.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies