Vycházka

1.6.2026 |  Mgr. Jan Rybáček
Vycházka

V úterý 2. 6. 2026 jsme se vydali na vycházku po Strakonicích a okolí. První hodinu jsme zazpívali písničky a zarecitovali básničku pro ostatní druháky a poté jsme vyrazili. Dali jsme zmrzku a bylo nám fajn.

Sdílet  

Třídní učitel

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies