Výlet do ZOO Hluboká

22.6.2026 |  Mgr. Martina Škotková
Výlet do ZOO Hluboká

Naše celoroční školní snažení jsme ukončili výletem do ZOO Ohrada na Hluboké. Cesta vlakem byla pro někoho premiérou a Panter byl skvělou projížďkou. Z nádraží do ZOO nás čekala krásná procházka alejí a už jsme byli u loveckého zámečku a ZOO. Hned nás uvítali svačící klokani i s klokaním miminkem ve vaku u maminky. Nejvíc se nám líbili plameňáci, surikaty a sovy. Ještě nás čekalo povídání o vydrách a jejich životě v centru, kde jsme ještě viděli kolonie mravenců. Měli jsme ještě čas na nákup, plyšáky, svačinu i párek v rohlíku a už jsme se opět vydali na zpáteční cestu na nádraží a cesta vlakem domů. Z výletu si někteří druhý den pamatovali i 17 druhů zvířat, které tam viděli. Tak se těšíme a další výlet.

Sdílet  

Třídní učitel

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies