Zeměpisná olympiáda 2023

19.1.2023 |  Mgr. Josef Němec zeměpis

I v letošním školním roce proběhne na naší škole zeměpisná olympiáda, a to v úterý 24. ledna od 13:45.

Zeměpisná olympiáda 2023

Vybraní soutěžící se dostaví v daný čas do druhého patra hlavní budovy, buď do učebny chemie 2 (č. 65), zeměpisu 1 (č. 66) nebo zeměpisu 2 (č. 67). Rozpis, kam soutěžící patří, bude na dveřích příslušné učebny.

S sebou si každý přinese psací potřeby, kalkulačku a pravítko.

Atlas světa, který bude potřeba k jednomu z testů, dostane každý na místě. Vlastní atlasy nejsou tedy povoleny!

Soutěžící budou psát test bez atlasu (20 minut) a test s atlasem (25 minut).

Těšíme se na vás a držíme palce.

 

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies