Výrobky na transplantaci kostní dřeně

7.12.2022 |  Drahomíra Vlčková

Školní družina vyrábí na strakonický vánoční jarmark

Výrobky na transplantaci kostní dřeně

Po dvou letech opět školní družina při naší škole vytváří výrobky na strakonický vánoční jarmark. Tím se podílí na pomoci získat finance na podporu Nadace pro transplantaci kostní dřeně v Plzni. Na tuto akci naše děti rádi vyráběly již v minulosti. Jarmark se bude konat 12. a 13. 12. 2022 v Sokolovně ve Strakonicích.

 

Fotogalerie

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies