Úspěch v BRLOHu

7.12.2023 |  Mgr. Zdeněk Gracík matematika

Brněnské logické hry se letos z naší školy zúčastnil rekordní počet týmů. BRLOH je zábavná týmová soutěž pro žáky základních školy a víceletých gymnázií, která probíhá online a pořádá ji Masarykova univerzita v Brně. Rekordní byl i celkový počet zúčastněných týmů, který se letos dotkl tisícovky.

Úspěch v BRLOHu

Ze základních kol se do semifinále dostaly hned tři naše týmy, což je opravdu skvělý úspěch. Úlohy nebyly nijak jednoduché, vyzkoušejte si.

Největšího úspěchu dosáhl tým HOTTIE MAMINKY ve složení Richard Kozák, Jiří Čáslavský, Anna Řeřichová a Alžběta Holá, který se v rámci Jihočeského kraje probojoval na krásné 2. místo. Gratulujeme.

Pěkné sedmé místo získal tým PiŠKŮTCI, který tvořily Michaela Pojslová, Jiřina Krásová a Nela Pešková. Do semifinále se ještě dostal tým MEDVÍDCI PÚ, který sestavila dvojice Jan Rybáček a Václav Lácha.

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies