Suit up day

25.10.2023 |  Mgr. Dana Kohoutová

V rámci Hrdé školy se naše škola proměnila v jednu velkou módní přehlídku společenských šatů.

Suit up day

Minulý týden se žáci mnoha tříd zapojili opět do programu Hrdá škola. Tento měsíc se neslo téma v duchu Suit up day. 

Nejen žáci, ale i mnohé paní učitelky a páni učitelé si dali v tento den na svém vzhledu opravdu záležet. Po otevření vstupních dveří se do prostor školy nahrnuly "vyfintěné" mladé dámy a "vyfešákovaní" mladí pánové.

V rámci výuky se ve svých třídách žáci učili základům slušného chování a etikety. Někteří si přichystali módní přehlídku a dokonce i promenádu na chodbě.

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies