Školská liga v basketbalu

10.5.2024 |  Lucie Rozhonová

V úterý 7.5. proběhlo již 3. kolo školské basketbalové ligy, které se zúčastnili i žáci naší školy. Náš tým tvořený děvčaty v  tradičním složení: Vadlejchová Ema, Sporková Kristýna, Vlasáková Lucie, Zahradníková Klára, Krejčová Sofie (všechny z 5.C), Marvánková Anna, Straková Adéla (obě z 5.B), Loučková Sofie (5.D), Cháberová Adéla, Kupcová Adu, Skalická Josefína (všechny z 3.A), Tyrpeklová Nikol (3.C), Šrámková Michaela (2.A), doplnili chlapci: David Šilhan (1.B), Ondřej Špeta (2.B), Daniel Vaněk a Lukas Zuchi (oba z 3.A), Tomáš Skála (3.C), pro které to byl první zápas vůbec a zaslouží velkou pochvalu. Společně získali úžasné 2. místo.

Děkuji J. Jeřábkovi za přípravu chlapců a hlavně všem hráčům za jejich nasazení a úžasný společný sportovní zážitek.

Lucie Rozhonová

 

 

Školská liga v basketbalu

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies