Pasování na čtenáře

12.6.2024 |  Mgr. Iveta Pospíchalová

Čtenářská gramotnost...

Pasování na čtenáře

Ve středu 12. 6. 2024 patřil společenský sál Šmidingerovy knihovny prvňáčkům z naší školy a jejich rodičům. Nechyběla královna, která prvňáčky pasovala na čtenáře. Zúčastnil se pan starosta, paní knihovnice a celou akci zorganizovala Šmidingerova knihovna.

Malí čtenáři dostali Čtenářský glejt a knihu od spisovatelky Z. Pospíšilové a ilustrátorky I. Autratové Kouzelné brýle.

Pasovaní čtenáři královně slíbili, že budou číst rádi a pravidelně, ke knížkám se budou chovat hezky, opatrně a knížka se stane jejich kamarádem.
Celá slavnost se vydařila a pro děti byla velkým zážitkem.

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies