Okresní kolo BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY, kategorie D

7.5.2024 |  Mgr. Pavlína Bernadová

Dne 22. 4. 2024 se 4 žáci naší školy - E. Cháberová ze 7. B, J. Hlavín ze 7. C, Š. Běle a A. Waldmannová ze 6. D zúčastnili okresního kola BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY kategorie D (6. a 7. ročník). 

Okresní kolo BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY, kategorie D

Podmínkou bylo vypracování vstupního úkolu, který byl nelehký, ale velmi zajímavý. Dvě práce se zabývaly množením rostlin (řízkování), jedna práce se zabývala listonohem americkým a jedna práce se týkala tvorby kvarteta listnatých stromů. Další částí byla poznávačka rostlin a živočichů, teoretická i praktická část. 

Nejlepšího umístění - 9. místo - dosáhla Eliška Cháberová ze 7. B. Obě děvčata se stala úspěšnými řešitelkami. Všichni byli moc šikovní a děkujeme jim za vzornou reprezentaci naší školy.

Za vyučující přírodopisu G. Bízková a P. Bernadová

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies