Obrovský talent výjimečných sourozenců

15.3.2023 |  Mgr. Monika Hurská

To, že je naše škola plná talentovaných žáků, o tom jistě není žádných pochyb. Často obsazujeme přední místa ve vědomostních i sportovních soutěžích. Mnoho našich žáků vyniká nejen v soutěžích, které jsou pro školy, ale i ve svých mimoškolních zájmech. A právě s takovými dvěma velmi nadanými chlapci bych Vás ráda seznámila.

Obrovský talent výjimečných sourozenců

Jmenují se Dominik (2.B) a Ondřej (6.A) Sajfrídovi a věnují se sjezdovému lyžování. Požádala jsem maminku chlapců, aby pro nás  připravila povídání o začátcích a dosažených úspěších jejích synů, nadějných lyžařů. Článek najdete zde

Letošní sezóna vrcholí  a oba chlapci mají před sebou už jen několik závodů. Kluci, přejeme vám hodně štěstí a samozřejmě co nejrychlejší  a nejbezpečnější sjezdy. 

Na blížících se  evropských závodech Kidstrophy v rakouském Zauchensee, které vás čekají ve dnech 25. a 26. 3.2023, vám budeme, Domčo a Ondro, držet palce a přát úspěch!

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies