Nejlepší robotické projekty přivezli do Prahy naši žáci

24.3.2024 |  Mgr. Zdeněk Gracík informatika

Několik měsíců se žáci, kteří navštěvují klub Robotiky a programování, připravovali na účast v soutěži robotiky, která se konala tuto sobotu v Praze.

Po bezproblémové cestě, kdy nám řidič autobusu ochotně naložil naše nadrozměrná „zavazadla“, jsme dorazili do místa konání, Fakultní ZŠ Trávníčkova. Během dne desítky týmů prezentovaly své projekty.

Nejlepší robotické projekty přivezli do Prahy naši žáci

Při vyhlašování výsledků soutěže se mi naskytl velmi pěkný pohled. Na stupních vítězů stály totiž oba dva naše týmy, a to dokonce na příčkách nejvyšších. Vítězství si z Prahy přivezl tým MaT ve složení Marek Chvosta a Tadeáš Toman ze 7. M, jejich projekt se jmenoval Cvičná střelnice. Druhé místo obsadil Daniel Částka (také ze 7. M) s projektem Hasičské auto.

Všem chlapcům gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.      

Fotogalerie

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies