Kroužek šití
V letošním školním roce byl otevřen kroužek šití pro 4. a 5. třídy.
Žáky z kraje potrápily ruční stehy. Díky nim pak šili filcové ozdoby, kapsičky, záložky do knih, jehelníčky a další krásné výrobky. Některé z nich byly nabídnuty na Stonožkový jarmark a budoucím prvňáčkům.
Ve druhém pololetí se žáci seznámili se školními šicími stroji. To teprv byla jízda, když TO šlo za ně. Od strojů odpadávaly čelenky, plátěné tašky, kytičkové zápichy, vonné pytličky a dokonce i chňapky.
Myslím, že jsme si kroužek všichni skvěle užili.