Kanárkový den na Dukelské

7.6.2024 |  Mgr. Kristýna Neubauerová

Na konci května uspořádala žákovská rada školy další tematickou akci. Tentokrát jsme se v rámci "Kanárkového dne" oblékli do žluté barvy. Touto symbolikou jsme se snažili přivolat blížící se léto a teplo, které je s koncem školního roku spojené. Pravda, slunečné počasí se nám v tu chvíli přivolat nepodařilo, spíše naopak, ale náhoda tomu chtěla, že se nám povedlo v tento den potkat opravdové papoušky. Právě na "Kanárkový den", 28. května, do naší školy zavítalo hned několik těchto fascinujících stvoření. Děti si je mohly nejen prohlédnou, ale i si s nimi pohrát. Kanárkový den tak nemohl dopadnout lépe.  

Kanárkový den na Dukelské

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies