Fotbalový turnaj McDonald´s cup

2.5.2024 |  Bc. Pavel Hejtmánek ŠD 9. oddělení

Čtvrťáci a páťáci vybojovali druhé místo na McDonald´s cupu

Fotbalový turnaj McDonald´s cup

V pondělí 29.4.2024 se vybraní žáci ze 4. a 5. tříd  zúčastnili fotbalového turnaje McDonald´s cup, který se uskutečnil na fotbalovém hřišti ve Strakonicích. Našemu týmu se podařilo ovládnout základní čtyřčlennou skupinu, ve které jsme postupně porazili Čestice 5:1, Komenského Blatná 13:0 a Bavorov 3:0. Ve skupině o 1. - 3. místo jsme porazili Čelakovskou 3:1 a v rozhodujícím zápase jsme prohráli s Poděbradkou 0:3. V konečném pořadí jsme se umístili na krásném druhém místě. 

Děkujeme za reprezentaci naší školy níže uvedeným žákům: 

Frček Tomáš, Peterka Roman, Kotsan Rostislav, Sedláček Jakub, Mrázek Martin, Zoubek Martin, Komrska Matěj, Bína Daniel, Karoľ Adam, Vitka Maksym

Fotogalerie

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies