Florbalový turnaj Čeps cup

9.2.2024 |  Bc. Pavel Hejtmánek sportŠD 9. oddělení

Po postupu z okresního kola vyrazili naši florbalisté bojovat do Českých Budějovic

Florbalový turnaj  Čeps cup

V úterý 6. února se vybraní žáci 4. a 5. tříd zúčastnili krajského kola  florbalového turnaje Čeps cup, které se konalo v Českých Budějovicích.  Naši florbalisté se v základní skupině  postupně střetli s následujícími týmy. 

 

ZŠ Dukelská - ZŠ Soběslav Komenského - 2:2

ZŠ Dukelská -  ZŠ T.G. Masaryka Milevsko - 7:6

ZŠ Dukelská - ZŠ a MŠ Dobrá Voda u ČB - 2:4

ZŠ Dukelská - ZŠ Křemže - 5:1

ZŠ Dukelská - ZŠ  Vimperk - 2:3

 

Díky těmto výsledkům jsme ve skupině obsadili 4. místo. V boji o umístění naši florbalisté porazili ZŠ Jindřichův Hradec 3:2 a v turnaji obsadili konečné 7. místo. Děkujeme všem hráčům za reprezentaci naší školy.

ZŠ Dukelskou na turnaji reprezentovali:

Nedopil Viktor - 5.C, Kubička Jan - 5.C, Burian Petr - 5.C, Koubek Josef - 5.C, Šťastný Šimon - 5.A, Váňa Vladimír - 5.D, Novák Richard - 4.B, Viehman Radek - 4.B a naší branku strážil Líbal Václav - 4.A 

Fotogalerie

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies