Den bláznivých účesů

7.2.2024 |  Mgr. Kristýna Neubauerová

Na naší škole se v měsíci lednu konal další tematický den pořádaný žákovskou radou školy. Tentokrát se v rámci projektu Hrdá Dukelka uskutečnila akce s názvem Den bláznivých účesů. Každý, kdo se chtěl akce zúčastnit, mohl pustit uzdu svým fantaziím a překvapit své spolužáky a kantory opravdu podivuhodnými a nápaditými účesy. Některé z nich si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii. Děkujeme Františkovi Kůtovi z 9.B za pořízení většiny fotografií. 

Den bláznivých účesů

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies