Český den proti rakovině

10.5.2023 |  Mgr. Petra Vlčková

Naše škola se letos zúčastní Českého dne proti rakovině. Prodej žlutých kytiček proběhne v pátek 12. května a také v pondělí 15. května. Příspěvek za kytičku je v libovolné výši, minimálně však 20 Kč

Kytičku vám přijdou nabídnout zástupci Školní žákovské rady.

Český den proti rakovině

Zakoupením kytičky umožníte Lize proti rakovině Praha plnit své poslání: šířit nádorovou prevenci, zlepšovat kvalitu života onkologických pacientů, podporovat onkologický výzkum a přispívat k vybavenosti onkologických pracovišť.

Hlavním tématem letošní sbírky je prevence nádorů průdušek a plic.

Preventivní leták ke kytičkám

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies