2. místo pro děvčata z Dukelky

15.6.2024 |  Lucie Rozhonová

V úterý 11. 6. proběhlo ve sportovní hale Starz finále školské basketbalové ligy. Děvčata z naší školy zde společně vybojovala 2. místo a úspěšně tak zakončila náš basketbalový školní rok.

Sportovní zápolení o druhé místo mezi naší školou a zakládní školou Povážská bylo napínavé do poslední vteřiny. Základní čas byl dvakrát prodlužován a nerozhodné skóre v náš prospěch trestnými hody rozhodla Míša Šrámková (2.D)

Na tribuně mezi diváky jsme našli i nejmenší fanoušky z mateřské školy, kteří přišli fandit svým kamarádům a zkusit si basketbalový míč.

Mezi zápasy byly pro hráče z účastnících se škol připraveny závodní disciplíny, ve kterých předvedli své basketbalové dovednosti. Nejlépe ze všech si vedla Eliška Halounová (5.D), získala 1.místo a zároveň byla vyhlášena nejlepší hráčkou.

Hrály: Vadlejchová Ema, Sporková Kristýna, Vlasáková Lucie, Zahradníková Klára, Krejčová Sofie (všechny z 5.C), Matásková Markéta, Straková Adéla (obě z 5.B), Halounová Eliška, Loučková Sofie (5.D), Cháberová Adéla, Kupcová Adu, Skalická Josefína (všechny z 3.A), Tyrpeklová Nikol (3.C), Šrámková Michaela (2.D), Kristýna Štěrbová (2.C).

Milá děvčata, gratuluji vám k vašemu úspěchu, děkuji za krásný sportovní rok, přeji dlouhé prázdniny a další proměněné koše.

Lucie Rozhonová

2. místo pro děvčata z Dukelky

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies