2. místo pro děvčata z Dukelky

2.2.2024 |  Lucie Rozhonová 1. stupeň

Dne 30. 1. proběhl na ZŠ Dukelská další z řady turnajů školské basketbalové ligy.

V naší škole se sešly týmy ze ZŠ F.L. Čelakovského, ZŠ J. z Poděbrad a ZŠ Povážská. Zápasy proběhly v rychlém tempu, bojovalo se o každý míč a každý kousek palubovky. Naše děvčata v tradičním složení: Vadlejchová Ema, Sporková Kristýna, Vlasáková Lucie (všechny z 5.C), Marvánková Anna, Straková Adéla (obě z 5.B), Halounová Eliška, Loučková Sofie (obě z 5.D), Cháberová Adéla, Kupcová Adu, Skalická Josefína (všechny z 3.A), Tyrpeklová Nikol (3.C), Šrámková Michaela (2.A), Štěrbová Kristýna (2.C), podpořila svým výkonem Lucie Mašková (3.A) a společně získaly úžasné 2. místo.

Všem hráčkám gratuluji k úspěchu, děkuji za jejich nasazení. Dík patří i všem kamarádům a spolužákům, kteří přišli fandit a podpořit nás.

Lucie Rozhonová

2. místo pro děvčata z Dukelky

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies