Rozloučení s jógou
Tuto středu proběhlo poslední setkání našeho jógového kroužku.
Na závěr školního roku jsme si zopakovali oblíbené cviky i hry, které jsme se během roku naučili. Společně jsme pracovali na jógovém sešitu s vybranými cviky. Děti si tak mohou během prázdnin zacvičit i doma, třeba společně se svými rodiči.
Přeji krásné a pohodové léto!