Rozloučení s jógou

21.6.2026 |  Lucie Rozhonová ŠD 2. odděleníŠD

Tuto středu proběhlo poslední setkání našeho jógového kroužku.

Na závěr školního roku jsme si zopakovali oblíbené cviky i hry, které jsme se během roku naučili. Společně jsme pracovali na jógovém sešitu s vybranými cviky. Děti si tak mohou během prázdnin zacvičit i doma, třeba společně se svými rodiči.

Přeji krásné a pohodové léto!

Rozloučení s jógou

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies