Od housenek po motýly
Již v červnu panovala v naší družině prázdninová atmosféra. Co nejvíce času jsme trávili venku při pohybu a hrách. Pozorovali jsme život v řece a podnikli vycházku na hradní safari. Společně jsme si užili Dětský den na hřišti i hry a soutěže v gymnastickém sále.
Nejvíce děti zaujalo pozorování housenek, o které se starají kamarádi ze 3.B. Zatímco se housenky zakuklily, my jsme si vytvořili pestrobarevné motýly z černého papíru a temperových barev. Děti také vyrobily drobné dárečky pro své rodiče.
Po zbytek měsíce jsme společně pracovali na výrobě a výzdobě kartonových desek. Každý školák si do nich založil své práce za celý školní rok a odnesl si je domů.
Náš společný čas pomalu zakončujeme vyprávěním, povídáním a také sladkou odměnou v podobě zmrzliny.
Milí rodiče, děkuji vám za vaše šikovné děti a přeji krásné léto!