Měsíc září v naší družině...

2.10.2023 |  Markéta Rážová ŠD 1. oddělení

...a pouťové období...

Měsíc září v naší družině...

Začátek školního roku v naší družině probíhal seznamováním se s kamarády, s pravidly naší školní družiny, aby se nám v ní líbilo a vzájemně jsme se k sobě hezky chovali...pravidla v podobě hesel a obrázků máme vystavená na nástěnce, abychom je každý den viděli...

Věnovali jsme se malování podzimních obrázků, navštěvovali jsme různá dětská hřiště, i hřišťátko ve venkovnìm areálu naší školy.

Nechyběla ani procházka ke kolotočům, každý namaloval ten svůj nejoblíbenější...

Sdílet  

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies