Baskeťačky na zmrzlině

21.6.2026 |  Lucie Rozhonová ŠD 2. odděleníŠD

S koncem školního roku končí také náš školní kroužek basketbalu.

S děvčaty jsme se proto naposledy sešly v tělocvičně, zavzpomínaly na společné sportovní zážitky a rozloučily se s uplynulou sezónou. Poslední trénink jsme zakončily našim týmovým pokřikem a sladkou odměnou v podobě zmrzliny.

Milá děvčata, přeji vám krásné prázdniny, děkuji za společné sportovní  zážitky a těším se na novou basketbalovou sezónu.

Lucie Rozhonová 

Baskeťačky na zmrzlině

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies