Baskeťačky na zmrzlině
S koncem školního roku končí také náš školní kroužek basketbalu.
S děvčaty jsme se proto naposledy sešly v tělocvičně, zavzpomínaly na společné sportovní zážitky a rozloučily se s uplynulou sezónou. Poslední trénink jsme zakončily našim týmovým pokřikem a sladkou odměnou v podobě zmrzliny.
Milá děvčata, přeji vám krásné prázdniny, děkuji za společné sportovní zážitky a těším se na novou basketbalovou sezónu.
Lucie Rozhonová