Suplování:   Pondělí 26.2.2018 (Lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

7.A

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

7.B

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Gracík Zdeněk

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Dvořáková Zuzana

           

Ši

       

Hejtmánková Kristýna

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Králová Hana

-

Kal

Kal

Kal

Kal

-

-

-

-

   

Křivanec Miroslav

-

-

-

-

Křiv

Křiv

-

-

F

   

Martínek Petr

-

Pru

-

Mn

Sola

-

..

-

-

-

-

Němec Josef

-

Sola

Do

..

..

Ši

E

-

-

-

-

Rybáček Jan

-

Zich

-

Zich

Zich

-

Zich

Zich

-

-

-

Šumpelová Helena

-

He

Dv

Poj

-

Mar

Sola

-

-

   

Vlčková Petra

-

..

-

Do

-

Jirk

Mar

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Dolanská Renáta

2.hod

supl. (NemJ)

Aj

4.D (Aj4)

(15)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (VlP)

Aj

3.A (Aj1)

(19)

za odpadlou

Dvořáková Zuzana

2.hod

supl. (Šum)

Aj

4.A (Aj5)+

(Vt1)

za odpadlou

Erhartová Jaroslava

3.hod

odpadá

Čj

7.A

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

D

7.A

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (NemJ)

Z

6.M

(Z2)

za odpadlou

Frühaufová Dagmar

8.hod

supl. (Kv)

Z

9.C

(Z)

do úvazku

 

před 8. hodinou dohled Druhé patro

 

Hejlková Lenka

1.hod

supl. (Šum)

Čj

9.C

(F3)

přespočetná hod.

Jirková Lucie

5.hod

supl. (VlP)

Aj

8.B (Aj3)

(73)

za odpadlou

Kalová Veronika

1.hod

supl. (Kr)

Čj

1.C

(85)

za odpadlou

 

2.hod

supl. (Kr)

M

1.C

(85)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (Kr)

Čj

1.C

(85)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (Kr)

Tv

1.C

(85)

do úvazku

Křišťanová Drahomíra

1.hod

odpadá

Čj

7.B

 

Exkurze

Mandryszová Lenka

3.hod

supl. (Mr)

Tv

6.D (Chl)+

(TM)

za odpadlou

Marková Simona

5.hod

supl. (Šum)

Čj

6.B

(Hv)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (VlP)

Aj

9.B (Aj2)

(45)

za odpadlou

Křivancová Emílie

4.hod

supl. (Kv)

Z

9.D

(Z)

do úvazku

 

5.hod

supl. (Kv)

Z

7.M

(Z2)

do úvazku

 

12:25 - 12:35 dohled Jídelna nová

 

Němejcová Petra

6.hod

odpadá

Tv

7.B (Dív)+

 

Exkurze

Novotný Tomáš

2.hod

odpadá

Inf

7.A (sk1)

 

Exkurze

Pojarová Pavla

3.hod

supl. (Šum)

Aj

3.D (Aj4)

(17)

přespočetná hod.

Prušák Rudolf

1.hod

supl. (Mr)

Tv

9.B (Chl)+

(TV)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

Inf

7.A (sk2)

 

Exkurze

Šimková Hana

1.hod

odpadá

Nj

7.A (Nj1)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (NemJ)

Z

7.C

(Z)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (Dv)

Aj

9.A (Aj1)

(49)

za odpadlou

 

13:20 - 13:40 dohled Jídelna stará

 

Šolá Martina

1.hod

supl. (NemJ)

Z

8.A

(Z)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (Mr)

Tv

6.B (Chl)+

(TV)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (Šum)

Aj

2.B (Aj2)

(18)

za odpadlou

Zichová Jiřina

1.hod

supl. (Ryb)

M

4.D

(15)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (Ryb)

M

4.D

(15)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (Ryb)

M

4.D

(15)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (Ryb)

Vv

4.D

(15)

do úvazku

 

7.hod

supl. (Ryb)

4.D

(15)

do úvazku

 

11:40 - 12:25 dohled Poledne v 4.D

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

1.hod

Čj

 

(85)

supluje

Kalová Veronika

(Kr)

 

2.hod

M

 

(85)

supluje

Kalová Veronika

(Kr)

 

3.hod

Čj

 

(85)

supluje

Kalová Veronika

(Kr)

 

4.hod

Tv

 

(85)

supluje

Kalová Veronika

(Kr)

2.B

6.hod

Aj

Aj2

(18)

supluje

Šolá Martina

(Šum)

3.A

3.hod

Aj

Aj1

(19)

supluje

Dolanská Renáta

(VlP)

3.D

3.hod

Aj

Aj4

(17)

supluje

Pojarová Pavla

(Šum)

4.A

2.hod

Aj

Aj5

(Vt1)

supluje

Dvořáková Zuzana

(Šum)

4.B

2.hod

Aj

Aj5

(Vt1)

supluje

Dvořáková Zuzana

(Šum)

4.D

1.hod

M

 

(15)

supluje

Zichová Jiřina

(Ryb)

 

2.hod

Aj

Aj4

(15)

supluje

Dolanská Renáta

(NemJ)

 

3.hod

M

 

(15)

supluje

Zichová Jiřina

(Ryb)

 

4.hod

M

 

(15)

supluje

Zichová Jiřina

(Ryb)

 

6.hod

Vv

 

(15)

supluje

Zichová Jiřina

(Ryb)

 

7.hod

 

(15)

supluje

Zichová Jiřina

(Ryb)

6.A

4.hod

Tv

Chl

(TV)

supluje

Šolá Martina

(Mr)

6.B

4.hod

Tv

Chl

(TV)

supluje

Šolá Martina

(Mr)

 

5.hod

Čj

 

(Hv)

supluje

Marková Simona

(Šum)

6.C

3.hod

Tv

Chl

(TM)

supluje

Mandryszová Lenka

(Mr)

6.D

3.hod

Tv

Chl

(TM)

supluje

Mandryszová Lenka

(Mr)

6.M

6.hod

Z

 

(Z2)

supluje

Erhartová Jaroslava

(NemJ)

7.C

5.hod

Z

 

(Z)

supluje

Šimková Hana

(NemJ)

7.M

5.hod

Z

 

(Z2)

supluje

Křivancová Emílie

(Kv)

8.A

1.hod

Z

 

(Z)

supluje

Šolá Martina

(NemJ)

8.B

5.hod

Aj

Aj3

(73)

supluje

Jirková Lucie

(VlP)

9.A

1.hod

Tv

Chl

(TV)

supluje

Prušák Rudolf

(Mr)

 

6.hod

Aj

Aj1

(49)

supluje

Šimková Hana

(Dv)

9.B

1.hod

Tv

Chl

(TV)

supluje

Prušák Rudolf

(Mr)

 

6.hod

Aj

Aj2

(45)

supluje

Marková Simona

(VlP)

9.C

1.hod

Čj

 

(F3)

supluje

Hejlková Lenka

(Šum)

 

8.hod

Z

 

(Z)

supluje

Frühaufová Dagmar

(Kv)

9.D

4.hod

Z

 

(Z)

supluje

Křivancová Emílie

(Kv)

Pedagogický dohled u třídy:

7.A, 0.- 10. hod - Hejtmánková Kristýna

7.B, 0.- 10. hod - Martínek Petr

 

Zpracováno v systému Bakaláři