Suplování:   Čtvrtek 21.6.2018 (Lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

2.C

   

Exk

Exk

Exk

           

3.A

 

Bese

                 

3.B

   

Bese

               

4.A

 

Bese

                 

4.B

 

Bese

                 

4.C

 

Bese

                 

4.D

 

Bese

                 

5.A

   

Bese

               

5.B

   

Bese

               

5.C

   

Bese

               

5.D

   

Bese

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Čadková Pavla

   

..

..

..

           

Drnková Jana

 

..

                 

Hejlková Lenka

-

Vf

-

S

-

KřDr

..

-

-

-

Kašparová Jana

-

Kr

..

-

Kr

Kr

-

-

-

   

Křenková Hana

   

..

               

Křešnička Václav

 

..

                 

Křivancová Emílie

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Křivanec Miroslav

-

KřJ

Dv

Hj

Hj

-

..

-

-

-

-

Martínek Petr

-

..

-

K

K

S

Ne

-

-

-

-

Michalčíková Regina

   

..

               

Mrázová Iveta

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Němec Josef

-

....

Ryb

-

Nv

Jirk

Bk

-

..

-

-

Pospíchalová Iveta

   

-

               

Prušák Rudolf

-

-

-

-

Vf

-

         

Prušáková Ilona

 

..

                 

Rybáček Jan

 

..

                 

Sládková Barbora

 

..

                 

Škotková Martina

   

..

               

Vlčková Drahomíra

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Vlčková Daniela

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Vojtová Hana

 

Bb

Gr

Jach

-

Jach

-

-

..

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

TV

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Změny v rozvrzích učitelů:

Babková Alena

6.hod

supl. (NemJ)

Z

8.M

(Z)

přespočetná hod.

 

13:20 - 13:40 dohled Jídelna nová

 

Bízková Galina

6.hod

supl. (He)

Ov

8.A

(Ch2)

přespočetná hod.

Brabcová Kateřina

1.hod

supl. (Vo)

M

6.A

(Ch)

přespočetná hod.

 

před 1. hodinou dohled Druhé patro

 

Čadková Pavla

11:40 - 12:25 dohled Poledne v 2.C

 

Dolanská Renáta

1.hod

navíc

M

9.M

(Př3)

přespočetná hod.

 

6.hod

přesun <<

Vv

9.M

(Vv1)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Vv

9.M

 

na 6.hod

Dvořáková Zuzana

2.hod

supl. (Kv)

Tv

8.B (Chl)+

(mim)

přespočetná hod.

Gracík Zdeněk

2.hod

supl. (Vo)

M

9.C

(F3)

přespočetná hod.

Harajdová Karla

3.hod

supl. (Kv)

Z

6.B

(Z)

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (Kv)

Z

6.A

(Z)

přespočetná hod.

 

před 5. hodinou dohled Druhé patro

 

Jáchim František

3.hod

supl. (Vo)

M

8.M

(68)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Vo)

9.M

(Př1)

do úvazku

Janečková Petra

1.hod

navíc

Čj

1.C

(85)

za odpadlou

 

2.hod

navíc

Prv

1.C

(85)

za odpadlou

 

3.hod

navíc

1.C

(85)

za odpadlou

 

4.hod

navíc

Čj

1.C

(85)

za odpadlou

Jirková Lucie

5.hod

supl. (NemJ)

Z

7.C

(Z)

přespočetná hod.

Junková Libuše

3.hod

změna

Tv

3.C

(mim)

 

Kadlecová Marie

3.hod

spojeno (Mr)

9.A (Chl)

(V)

 
 

4.hod

spojeno (Mr)

9.A (Chl)

(V)

 

Kalová Veronika

11:40 - 12:25 dohled Poledne v 1.B

 

Králová Hana

1.hod

supl. (Kaš)

Čj

5.B

(39)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

Prv

1.C

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

1.C

 

zrušeno

 

4.hod

supl. (Kaš)

Vla

5.B

(39)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Kaš)

5.B

(39)

za odpadlou

Křišťan Josef

1.hod

supl. (Kv)

Z

6.C

(Z)

přespočetná hod.

Křišťanová Drahomíra

5.hod

supl. (He)

Ov

6.M

(71)

přespočetná hod.

Němejcová Petra

1.hod

navíc

Tv

9.C

(TM)

za odpadlou

Neubauerová Kristýna

6.hod

supl. (Mr)

Tv

7.B (Chl)+

(mim)

přespočetná hod.

Nováková Jana

4.hod

supl. (NemJ)

Ov

7.B

(49)

přespočetná hod.

Novotný Tomáš

2.hod

odpadá

Inf

5.D (sk2)

 

Beseda

Petříková Dagmar

3.hod

změna

Aj

5.D (Aj6)+

(17)

 

Rybáček Jan

2.hod

supl. (NemJ)

Aj

4.D (Aj4)

(15)

přespočetná hod.

Sosna Radek

3.hod

spojeno (He)

9.D

(Př1)

 
 

4.hod

změna

Tv

7.M (Chl)+

(mim)

 
 

5.hod

supl. (Mr)

Tv

6.B (Chl)+

(mim)

přespočetná hod.

 

8.hod

změna

Tv

8.C (Chl)+

(mim)

nadúvazková hodina

Volfová Hana

1.hod

supl. (He)

Čj

8.A

(Ch2)

za odpadlou

 

4.hod

spojeno (Pru)

Aj

6.M (sk1)

(71)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

1.hod

Čj

 

(85)

navíc

Janečková Petra

 
 

2.hod

Prv

 

(85)

navíc

Janečková Petra

 
 

3.hod

 

(85)

navíc

Janečková Petra

 
 

4.hod

Čj

 

(85)

navíc

Janečková Petra

 

3.C

3.hod

Tv

 

(mim)

změna

Junková Libuše

 

4.D

2.hod

Aj

Aj4

(15)

supluje

Rybáček Jan

(NemJ)

5.B

1.hod

Čj

 

(39)

supluje

Králová Hana

(Kaš)

 

3.hod

Aj

Aj6

(17)

změna

Petříková Dagmar

 
 

4.hod

Vla

 

(39)

supluje

Králová Hana

(Kaš)

 

5.hod

 

(39)

supluje

Králová Hana

(Kaš)

5.D

3.hod

Aj

Aj6

(17)

změna

Petříková Dagmar

 

6.A

1.hod

M

 

(Ch)

supluje

Brabcová Kateřina

(Vo)

 

4.hod

Z

 

(Z)

supluje

Harajdová Karla

(Kv)

 

5.hod

Tv

Chl

(mim)

supluje

Sosna Radek

(Mr)

6.B

3.hod

Z

 

(Z)

supluje

Harajdová Karla

(Kv)

 

5.hod

Tv

Chl

(mim)

supluje

Sosna Radek

(Mr)

6.C

1.hod

Z

 

(Z)

supluje

Křišťan Josef

(Kv)

6.M

4.hod

Aj

sk1

(71)

spojí

Volfová Hana

(Pru)

 

5.hod

Ov

 

(71)

supluje

Křišťanová Drahomíra

(He)

7.A

6.hod

Tv

Chl

(mim)

supluje

Neubauerová Kristýna

(Mr)

7.B

4.hod

Ov

 

(49)

supluje

Nováková Jana

(NemJ)

 

6.hod

Tv

Chl

(mim)

supluje

Neubauerová Kristýna

(Mr)

7.C

4.hod

Tv

Chl

(mim)

změna

Sosna Radek

 
 

5.hod

Z

 

(Z)

supluje

Jirková Lucie

(NemJ)

7.M

4.hod

Tv

Chl

(mim)

změna

Sosna Radek

 

8.A

1.hod

Čj

 

(Ch2)

supluje

Volfová Hana

(He)

 

2.hod

Tv

Chl

(mim)

supluje

Dvořáková Zuzana

(Kv)

 

6.hod

Ov

 

(Ch2)

supluje

Bízková Galina

(He)

8.B

2.hod

Tv

Chl

(mim)

supluje

Dvořáková Zuzana

(Kv)

8.C

8.hod

Tv

Chl

(mim)

změna

Sosna Radek

 

8.M

3.hod

M

 

(68)

supluje

Jáchim František

(Vo)

 

6.hod

Z

 

(Z)

supluje

Babková Alena

(NemJ)

 

8.hod

Tv

Chl

(mim)

změna

Sosna Radek

 

9.A

3.hod

Chl

(V)

spojí

Kadlecová Marie

(Mr)

 

4.hod

Chl

(V)

spojí

Kadlecová Marie

(Mr)

 

8.hod

Vz

   

odpadá

 

(NemJ)

9.C

1.hod

Tv

 

(TM)

navíc

Němejcová Petra

 
 

2.hod

M

 

(F3)

supluje

Gracík Zdeněk

(Vo)

 

8.hod

Vz

   

odpadá

 

(Vo)

9.D

3.hod

 

(Př1)

spojí

Sosna Radek

(He)

 

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Kv)

9.M

1.hod

M

 

(Př3)

navíc

Dolanská Renáta

 
 

5.hod

 

(Př1)

supluje

Jáchim František

(Vo)

 

6.hod

Vv

 

(Vv1)

přesun <<

Dolanská Renáta

z 8.hod

 

7.hod

Ov

   

odpadá

 

(He)

 

8.hod

Vv

   

přesun >>

 

na 6.hod

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 0.- 10. hod - Mrázová Iveta

2.C, 2.- 4. hod - Čadková Pavla

3.A, 1. hod - Sládková Barbora

3.B, 2. hod - Škotková Martina

4.A, 1. hod - Drnková Jana

4.B, 1. hod - Křešnička Václav

4.C, 1. hod - Prušáková Ilona

4.D, 1. hod - Rybáček Jan

5.A, 2. hod - Křenková Hana

5.B, 2. hod - Kašparová Jana

5.C, 2. hod - Michalčíková Regina

5.D, 2. hod - Pospíchalová Iveta

 

 

Suplování:   Pátek 22.6.2018 (Lichý týden)

<

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.A

   

Exk

Exk

Exk

           

3.B

   

Exk

Exk

Exk

           

3.C

   

Exk

Exk

Exk

           

3.D

   

Exk

Exk

Exk

           

7.D

           

Zrus

       

8.D

           

Zrus

       

9.D