7. dubna 14:15

Heřman a Hermína

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Mezinárodní finále soutěže B+B 2005

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 15. října 2011

Mezinárodní finále soutěže B+B 2005

Mezinárodní finále soutěže B+B 2005

Podobně jako v loňském roce jsme se i letos zúčastnili programátorské soutěže Baltík a Baltazar 2005. Její mezinárodní finále se uskutečnilo 11. až 13.listopadu v moderním areálu Fakulty informačních technologií Vysokého učení technického v Brně.

Zatímco v loňském roce jsme přivezli "pouze" bronzovou medaili, letos Jan Veselý z 8.M(na obrázku druhý zleva) nechal všechny soutěžící za sebou a přivezl do Strakonic kov nejcennější. PDA Acer N30 je jistě pěknou cenou. Honzův bratr Pavel ze strakonického gymnázia skončil v kategorii studentů na pěkném třetím místě, MP3 přehrávač se jistě také hodí. Další soutěžící v našem družstvu Pavel Frčka a Václav Pelc obsadili čtrnácté místo z 22 finalistů. Garant soutěže je Mgr. Zdeněk Gracík.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd